Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9044528/evinizamerikada.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9044528/evinizamerikada.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9044528/evinizamerikada.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Amerika’da Ev Tipleri – Eviniz Amerikada
  • Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:1 Kat:18 34387 Şişli / İstanbul
  • +90 212 912 1234

Amerika’da Ev Tipleri

Golf Evleri

Golf sahası içerisinde bulunan evlerdir.

Gate Community House

Kapısında güvenlik görevlisi veya kod ile girilen emniyetli evlerdir. Aynı zamanda bu çeşit evlerin sosyal tesisleri, ortak kullanım alanları mevcuttur.

Custom House

Özel olarak zevkinize göre kendinizin dizayn ettiği, genelde 2500 m2’lik arsanın üstüne yapılan özel evlerdir.

Senior House

55 yaş üstü insanların yaşadığı, içinde sağlık, spor, golf ve sosyal tesisleri bulunan evlerdir.

Lake House

Türkçe karşılığı göl evleridir. Amerika’da göller yapay ve doğal olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Analizini yapmak başlı başına ihtisastır.

Beach House

Atlantik Okyanusu, Gulf of Mexico (Meksika Körfezi), Pasifik Okyanusu kenarlarında alınan evlerdir.

Mountain, River House

Amerika, doğal hayatı dağları ve nehirleriyle dünyanın en gözde yeridir. Aynı zamanda bunlar havaalanlarına, otobanlara ve yerleşim yerlerine yakın, rüyalarınızdaki hayatı çok ekonomik şartlarla yaşayacağınız evlerdir.

Alt Gelir Grubuna Hitap Eden Evler

Nevada, Florida, Michigan, Ohio eyaletlerinde fiyatlar bazı özel bölgelerde averaj fiyatları hala 50.000 dolar ve 50.000 dolar altı seviyelerindedir.

High Rise (Plaza, Rezidans)

Kapısında görevli olan, asansörüne ancak kiracı veya mal sahibinin parmak iziyle girilebilen akıllı evlerdir. En son teknolojinin olduğu akıllı evlerdir. Bunların altlarında işyerleri, lokantalar, belli katları ofisler ve belli kısımları da konut olarak kullanılmaktadır.

Apartment House, Community House

Kaliteli bir yaşam biçimi isteyen, müstakil evden hoşlanmayan, yüksek binalarda yaşamayı arzu etmeyen kişilerin tercih ettiği evlerdir. Fiyat açısından daha ekonomiktir. Öğrenci evleri genelde bu şekilde yapılır.

Town House (Dublex, Triplex Villa)

Bitişik nizam yapılan 2 veya 3 katlı, ikiz evlerdir. Bahçeli olup sosyal tesisleri bulunmakta, havuz, spor, yürüme alanları ve ortak barbekü alanları bulunmaktadır. Öğrencilerin tercih ettiği evlerdir.

Farm House

Çiftlik evi, at, yüzme avcılık, balıkçılık gibi hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz evlerdir. Kendi gıda ürünlerinizi kendinizin yetiştirdiği özel çiflik evleridir.

WhatsApp chat